کد خبر : 196999
تاریخ انتشار : پنجشنبه 1 اردیبهشت 1401 - 18:35

دانلود زیرنویس فیلم The Fog 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Fog 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Fog 2005 مه یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۵ به کارگردانی روپرت وین رایت و با بازی تام ولینگ، سلما بلر و مگی گریس است. این بازسازی فیلمی به همین نام محصول ۱۹۸۰ جان کارپنتر است و توسط کارپنتر و دبرا هیل که نویسنده فیلم اصلی بودند تهیه شده

دانلود زیرنویس فیلم The Fog 2005 مه یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۵ به کارگردانی روپرت وین رایت و با بازی تام ولینگ، سلما بلر و مگی گریس است. این بازسازی فیلمی به همین نام محصول ۱۹۸۰ جان کارپنتر است و توسط کارپنتر و دبرا هیل که نویسنده فیلم اصلی بودند تهیه شده است. این فیلم داستان مه عجیبی را روایت می کند که در یک شهر جزیره ای در سواحل اورگان فرا می گیرد و ارواح انتقام جوی دریانوردانی را که ۱۳۴ سال قبل در آنجا به قتل رسیده بودند را با خود می آورد. مردم شهر در حالی که حقیقت تاریخ تاریک خود را کشف می کنند، خود را گرفتار می بینند و برای زندگی خود می جنگند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/the-fog-2005/

Horror Movie Review: The Fog - Remake (2005) - Games, Brrraaains & A  Head-Banging Life

زیرنویس فیلم The Fog 2005 ساکنان جزیره آنتونیو آماده می شوند تا به پدران بنیانگذار خود احترام بگذارند – غافل از اینکه آنها همان مردانی بودند که الیزابت دین را سوزاندند – و مجسمه ای از آنها قرار است در سالگرد شهر رونمایی شود. در طی یک سفر قایق‌رانی، نیک کسل و دوستش اسپونر ناخواسته کیسه‌ای حاوی یک ساعت جیبی و یک برس موی الیزابت دن را که در بستر دریا دراز کشیده بود، مزاحم می‌کنند.

در آن شب، نیک با دوست دختر سابق خود، الیزابت ویلیامز، که پس از شش ماه بازگشته است، ملاقات می کند. ماچن، پیرمردی که آن را در ساحل شسته شده، ساعت جیبی عتیقه را به الیزابت نشان می دهد. او به شدت به او هشدار می دهد “اگر آن را لمس کنی، همه چیز تغییر می کند”. زمانی که الیزابت آن را نگه می دارد، ساعت شروع به تیک تاک می کند. او یک علامت مشخص روی آن می بیند که شامل مجموعه ای از ترازو است. بعدها، اتفاقات ماوراء طبیعی شروع به آفت شهر می کند. اشیاء به خودی خود حرکت می کنند، قطع برق رخ می دهد و شیشه های کامیون نیک به طور غیرقابل توضیحی شکسته می شوند. نیک و الیزابت سپس با کشیش مستی پدر مالون روبرو می شوند که در مورد قاتلان و قصاص فریاد می زند. در همین حال، در ایستگاه رادیویی محلی، استیوی وین مجری با هواشناسی دن تماس تلفنی دریافت می‌کند که درباره یک مه بزرگ در سواحل است. در دریا در قایق نیک، اسپونر و پسر عموی نیک شان با دو زن جوان به نام های مندی و جنیفر مهمانی می کنند. با رسیدن مه به آنها، موتور قایق متوقف می شود و ابزارها می شکند. یک کشتی کلیپر قدیمی در مه در کنار آنها ظاهر می شود. جنیفر که ظاهراً تسخیر شده است، مجموعه ای از ترازوها را روی پنجره مه آلود داخل قایق می کشد. سپس نیروهای نادیده مندی، جنیفر و شان را می کشند. در خانه ساحلی نیک، الیزابت در مورد الیزابت دانمارکی خواب دیده است. او در اینترنت برای اطلاعاتی در مورد نماد مشخصی که قبلا دیده بود جستجو می کند، اما کامپیوترش خراب می شود و کلمه “دان” روی صفحه ظاهر می شود. صدای تق تق در ورودی را می شنود، بیرون می رود اما چیزی نمی یابد. همانطور که او به سمت ساحل می رود، مه شروع به نزدیک شدن می کند، اما نیک او را به داخل می آورد.

روز بعد، عمو هنک نیک به او در مورد ناپدید شدن قایقش تلفن می کند. نیک و الیزابت با کشتی بیرون می روند و کشتی و سه جسد را پیدا می کنند. الیزابت به انبار می رود و اسپونر را زنده در فریزر می یابد. آنها به جزیره ای باز می گردند که در آن شهردار تام مالون – پدر پدر مالون – به Spooner مظنون به قتل است. در سردخانه، جسد شان برای مدت کوتاهی برمی خیزد و الیزابت را مورد حمله قرار می دهد. در کتابخانه، الیزابت در مورد نماد ترازو که روی علامت مشخصه ساعت دیده می شود تحقیق می کند. این یک مستعمره تجاری قدیمی در شمال جزیره آنتونیو بود که از طریق تجارت بین قاره ای ثروت قابل توجهی ایجاد کرد اما به دلیل شیوع جذام رها شد. در اسکله، الیزابت مجله مدفون پاتریک مالون را از سال ۱۸۷۱ پیدا می کند. او و نیک داستان الیزابت دانمارکی را می آموزند و متوجه می شوند که بنیانگذاران شهر را با ثروتی که از کشتی دزدیده بودند ساخته اند، اما این راز را از خانواده خود مخفی نگه داشته اند.

ارواح الیزابت دین به دنبال انتقام از ساکنان جزیره آنتونیو برای جنایات گذشته پدران بنیانگذار آن هستند. پس از کشتن دن در ایستگاه هواشناسی، آن ها پسر استیوی، اندی و عمه اش کانی را در خانه تعقیب می کنند. کانی کشته می شود، اما نیک و الیزابت اندی را نجات می دهند. در ماشین او، استیوی نیز مورد حمله قرار می گیرد، اما او فرار می کند. آن‌ها به تالار شهر می‌روند، جایی که رازهای قتل عام بنیان‌گذاران در آن فاش می‌شود: در سال ۱۸۷۱، ویلیام بلیک، مردی ثروتمند که از جذام رنج می‌برد، تصمیم می‌گیرد تا نیمی از جزیره آنتونیو را در سواحل اورگان بخرد تا یک کلونی جذامی برای مردم رنج‌دیده‌اش ایجاد کند. . با این حال، ساکنان جزیره پاتریک مالون، قلعه نورمن، ریچارد وین و دیوید ویلیامز از بلیک عبور می کنند. در یک شب مه آلود، آنها کشتی کلیپر او، Elizabeth Dane را غارت کردند و آن را آتش زدند و همه سرنشینان آن را کشتند.

Is 'The Fog' Remake One of the Worst Movies Ever Made?

زیرنویس The Fog 2005 ارواح به سالن حمله می کنند و قلعه هنک، کتی ویلیامز و مالون ها را می کشند. روح بلیک سپس به دنبال الیزابت می گردد. علیرغم اینکه الیزابت از نوادگان دیوید ویلیامز است، الیزابت تناسخ همسر بلیک است و یکی از قربانیان اجدادش بود، از این رو رویاهای مرموز او در مورد الیزابت دانمارکی بود. بلیک الیزابت را می بوسد، او به روح تبدیل می شود و در حالی که نیک درمانده تماشا می کند ناپدید می شود. روز بعد، بازماندگان سعی می کنند با تجربیات آسیب زا و حقیقت در مورد اجداد خود کنار بیایند. در حالی که استیوی با شنوندگانش رویدادهای شب را منعکس می کند، نیک دفتر خاطرات پاتریک مالون را به دریا می اندازد.

سازندگان فیلم اصلی، جان کارپنتر و دبرا هیل، علاقه خود را به بازسازی فیلم اصلی در تفسیر دی وی دی فیلم ابراز کردند. هر دوی آنها به عنوان تهیه‌کننده‌ی بازسازی شناخته می‌شوند. فیلم ۲۰۰۵ قبل از اتمام فیلمنامه توسط استودیو انقلاب سبز شد. تام ولینگ به مدت سه هفته در فصل چهارم سریال تلویزیونی اسمال ویل فیلمبرداری کرده بود که کار روی مه را شروع کرد. بلر تقریباً تمام شیرین کاری های خود را انجام داد و ۱۲ ساعت را در یک مخزن آب صرف کرد و تنها به مدت دو روز با استراحت های کوتاه سطحی، صحنه های زیر آب خود را فیلمبرداری کرد. StudioCanal – که حقوق فیلم اصلی را در اختیار دارد – در ازای حقوق توزیع فرانسوی، به تولید فیلم کمک کرد.

اگرچه در جزیره ای در سواحل اورگان اتفاق می افتد، صحنه های لوکیشن در کانادا فیلمبرداری شده است. برخی از صحنه‌ها در اطراف خلیج کوویچان فیلم‌برداری شده‌اند، بیشتر صحنه‌های ساحل در توفینو، و صحنه‌های شهر خلیج آنتونیو در جزیره بوون و فورت لنگلی فیلم‌برداری شده‌اند – همه در بریتیش کلمبیا. این یکی از آخرین پروژه های هیل قبل از مرگ او بر اثر سرطان در سال ۲۰۰۵ بود.

The Fog (2005) Review | Movie - Empire

این فیلم قبل از اکران برای منتقدان نمایش داده نشد. Rotten Tomatoes بر اساس ۶۸ نقد، امتیاز تایید ۴% را به فیلم می دهد. اجماع انتقادی این سایت بیان می‌کند: «مه، بازسازی فلان فیلمی است، فاقد ترس، تعلیق یا اصالت است». ، نشان دهنده “بررسی های عموما نامطلوب”. تماشاگران در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​«C–» در مقیاس A+ تا F دادند.

The Fog به طور گسترده به عنوان بازسازی ناموفق فیلم اصلی ۱۹۸۰ در نظر گرفته شد. هالیوود ریپورتر می‌گوید که این بازسازی «ترس‌های لازم برای جلب رضایت مخاطبان هدف خود را ندارد» و ورایتی گفت که «علاقه بین مرگ‌های وحشتناک فاصله می‌گیرد، و بدتر از آن، هیچ یک از شخصیت‌ها علاقه ریشه‌ای ایجاد نمی‌کنند» فیلم توسط Owen Gleiberman از Entertainment Weekly رتبه D- را دریافت کرد.

نسخه بلوری این فیلم هنوز در ایالات متحده منتشر نشده است. Fremantle’s MediumRare Entertainment The Fog on Blu-ray را در ۲۵ اکتبر ۲۰۲۱ در بریتانیا منتشر کرد. دیسک منطقه B قفل شده است.

این فیلم دو جایزه برای فیلم بدی دریافت کرد. اولی جایزه Fangoria Chainsaw Awards به عنوان بدترین فیلم بود و دومی جوایز فیلم بد بدبو برای اینکه کمترین ترسناک ترین فیلم ترسناک بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

طریقه نوشتن رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح